O nás

Už dlouho jsme si říkali, že v Česku prostě nejsou k dostání vkusná přáníčka ke každé příležitosti, která rádi věnujeme i dostaneme. Tak jsme společně založili Chaukiss a chceme vrátit život papírové formě. Jak už to tak bývá, tak pokud něco chcete a nemůžete to sehnat, je na čase to vytvořit. A to byl přesně náš případ, a tak jsme se pustili do práce, kde mise byla jasně daná: Dělat lidem radost při jakékoliv příležitosti a být šetrný k přírodě (a také jsme se chtěli vejít do kapsy).

Reference
Kdo je Chaukiss?
Magda

Od malička ráda tvoří, kreslí a maluje nejrůznější věci. Pokud zrovna neběhá po světě se skicákem v ruce, asi byste ji našli, jak vaří, hraje na ukulele nebo vymýšlí pitomosti. Ilustrace pro Chaukiss je pro ni příležitostí, jak realizovat všechny svoje nápady, stále se zlepšovat a dělat lidem radost.
Lucie

Je taková naše zařizovatelka. Od jednání s odběrateli, vyřizování objednávek až po marketing. Svou stále skvělou náladou udržuje pozitivního ducha v partě. Ve volném čase ráda cestuje, popíjí dobrou kávu a čte. Říká, že s úsměvem jde všechno lépe – to jí můžete zaručeně věřit!
Filip

Bez Filipa by se Chaukiss určitě nerozběhlo, jelikož celý nápad vzešel u něj. Přichází stále s novými myšlenkami a pracuje na růstu Chaukiss. Ve svém volném čase se věnuje především osobnímu rozvoji, čtení a psaní článků. Jeho největším cílem v životě je dát co nejvíce lidem přidanou hodnotu.
Lenka

Lenka je parťák na drátě. Kdykoliv potřebujeme vystavit fakturu, něco spočítat, odeslat, zaplatit, tak se na ní můžeme spolehnout. Účetnictvím se z poloviny živí a svůj volný čas nejraději tráví na chalupě s kytičkami a se svou vnučkou.
Chcete se na něco zeptat?