Kdo Vám dělá radost?

31. května 2017

Rozhodli jsme se, že je na čase, abychom se Vám také trochu představili a věděli jste, kdo za Chaukiss stojí. Tak tady nás máte pěkně pohromadě...

Magda (vlevo), Filip a Lucie (vpravo).

Magda kreslí, maluje a tvoří. Nejenom naše přáníčka. Ráda sbírá svoje nápady, úlovky a vstupenky do deníčků, kterých má opravdu nepočítaně. Stále studuje střední školu, ale kreslení je pro ni jasnou volbou do budoucna. Je také velký milovník jídla a čím dál raději vaří. Aby ale dokázala od stolu s jídlem a kreslením bez potíží vstát, často chodí běhat. Jednou by chtěla procestovat svět a umět všechny jazyky, které existují. Chaukiss je pro ni příležitost, jak rozsévat lidem do života semínka radosti a objevovat stále nové věci.

Je důležité míti Filipa? V našem případě určitě ano! Protože pokud jde o inovaci, nový nápad nebo zdroj energie, tak víme, kam se obrátit. Jak říká (a my souhlasíme) „Chaukiss je pro mě krásným příkladem toho, pokud máte myšlenku, pracujete s úžasnými lidmi a sdílíte stejný cíl, vznikne skvělý výsledek!“. Většinu svého času věnuje práci na svých vizích. Pokud zrovna relaxuje, tak nejlépe v přírodě a s knihou v ruce.

A Lucie, která má v krvi organizování od A po Z. Kromě vyřizování objednávek, jednání s odběrateli a marketingu chodí zatím každé všední ráno do práce. A jelikož jí baví organizovat, pracuje v hotelu a zařizuje pro firmy školení, konference a semináře. Nicméně vše stíhá a všemu se věnuje naplno, protože jí to baví. Ve volném čase ráda cestuje s coffee to GO a objevuje krásy přírody. Na dovolené ji nepotkáte u moře, ale spíše v horách, u jezer nebo jen tak v lese na procházce. Ze zemí světa miluje Anglii, říká, že je to její druhý domov a místo, kde by jednou chtěla pobývat. Jinak si ujíždí na kávách a nejlépe se sójovým mlékem.

Nicméně my tři jsme takovéto jádro, které by samozřejmě nefungovalo bez pomoci dalších důležitých lidí v týmu jako je například Radim a Pavel, kteří jsou tak skromní, že své perfektní výkony a nadání nechtějí ani zveřejňovat. (i přesto je zveřejníme :-D).

Radim je fotograf, který vždycky rád pomůže, když je potřeba. Dokonce pro nás sem tam opustí přírodu, aby poradil s focením přáníček nebo i sám přiložil ruku k dílu.

Pavel už od útlého věku staví weby. Ačkoli je stále studentem střední školy, vyšperkoval pro nás tento web do této podoby a za to mu patří velké díky. Pokud zrovna nestaví weby, rozhodně jej najdete někde venku, jak za blankytné oblohy fotí architekturu.

Kromě upozaděného Radima a Pavla, které jsme museli vnést do „síně slávy“ je s námi v týmu ještě naše Lenka a Ondřej.

Lenka se nám stará o veškerou administrativu a účetnictví, za což ji patří naše velké díky. Věříme, že s ní jsou naše finance v bezpečí a pod kontrolou.

Ondřej ladí veškeré konečné technické úpravy a přípravy k tisku. Na to, kolik času tráví realizováním svých projektů (které jsou opravdu pecka), mu jsme vděčni za čas strávený pro Chaukiss.

Tak zatím, Čaukys :)